Antakya Halı Yıkama 51

Antakya Halı Yıkama

Evinizin en büyük temizlik aşaması halılarınız için Antakya halı yıkama işi yapan fabrikamızla hizmetinizdeyiz. Tek yapmanız gereken bizleri aramak. Sonrasında halılarınızı ücretsiz servisimizle evinizden alıyor ve yıkadıktan sonra evinize geri bırakıyoruz. Halı yıkama işlemlerinizi en uygun fiyatlarla yapıyor sizleri ev temizliğinin büyük bir yükünden kurtarıyoruz. Antakya halı yıkama işi yapan firmamız çalışanları işini son derece iyi yapan müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir ekiptir. Halılarınızı yıkamanın yanı sıra telefonda her türlü sorularınıza cevap verir. Evinizde zamanınızın çoğunu üzerinde geçirdiğiniz, dinlendiğiniz evinizin en önemli eşyalarından olan halılarınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz. Sizlere dün de bugün de olduğu gibi yarın da en iyi kalite standartlarında hizmet vermeye devam edeceğiz.

FİRMANIZIN REKLAMININ BU SAYFADA YAYINLANMASINI İSTER MİSİNİZ? İLETİŞİM: hspyazilim@hotmail.com

Halı Yıkamada Kalite – Antakya halı yıkama

Halılarınız fabrikamızda en iyi koşullarda kaliteli temizlik ürünleri kullanılarak ve son teknoloji yıkama makineleriyle yıkanmaktadır. Antakya halı yıkama işi yapan fabrikamız halılarınızı kesinlikle yıpratmadan son derece özenle yıkayarak tertemiz görünmesini ve mis gibi kokmasını sağlamaktadır. Halılarınız için ev koşullarında yapamayacağınız temizliği biz fabrikamızda yapmaktayız. Günümüzde artık hemen herkes halılarını halı yıkama fabrikaları aracılığıyla yıkamaktadır. Bu sebeple halı yıkama fabrikaları oldukça yoğundurlar. Fakat biz pratik ve çok sayıda çalışan ekimizle size en kısa zaman içerisinde randevu vermekteyiz. Gerek yün halılar olsun gerek el dokuması halılar olsun her çeşit halıları yıkamaktayız.

Pratik Bilgiler – Antakya halı yıkama

Halılar üzerinde birçok leke oluşmakta ve bu lekelerin nasıl giderileceği merak konusu olmaktadır. Antakya halı yıkama fabrikamız size bu noktada birkaç öneride bulunacaktır.

Halıda ayakkabı boyası lekesi: ilk olarak diner ardından ispirto ve son olarak da şampuanla temizleyerek lekeyi çıkartmanız mümkün.

Halıda kahve ve çay lekesi: Kahve ve çay lekesi için en iyi çözüm yolu şampuandır.

Halıda kan lekesi: Soğuk suyla tampon yaptıktan sonra şampuanla temizlemeniz gerekir.

Halıda mürekkep lekesi: İlk olarak kurutma kağıdıyla kurutun. Daha sonra limon suyu ile temizleyin.

Halıda meyve ve şeker lekesi: Ilık suyla temizlemeniz yeterli olacaktır.

Halıda tükenmez kalem lekesi: Beyaz ispirto ile temizleyerek lekeyi çıkarmanız mümkün.

 

Diğer Antakya firmalarını incelediniz mi?

 

 

Bir önceki yazımız olan Antakya Bilgisayar Tamiri başlıklı makalemizde antakya bilgisayar, Antakya bilgisayar tamiri ve antakya tablet tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz