Hatay – Reyhanlı Konaklama İmkânları 44

Hatay – Reyhanlı Konaklama İmkânları

    Reyhanlı Konaklama ihtiyacı özellikle Termal turizm denildiğinde ilk olarak akla gelen doğal güzellikleri ile ve tarihi yerleri ile meşhur yerlerden olan Reyhanlı kenti için büyük bir gereksinimdir. Zengin kaplıca suları ile ve tarihin farklı dönemlerine ait kalıntılarıyla Hatay’ın gezilip görülebilecek, tatil yapılabilecek ilçelerinden biridir. Hatay’ın il merkezine 33 km mesafede bulunan Reyhanlı kentinin tarihi yapısı oldukça ilgi çekicidir. Geçmişte bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bu yüzden görülmeye değer tarihi yerleri bulunmaktadır. Her yıl çok fazla sayıda turist ağırlayan Reyhanlı kentinde genel olarak termal oteller ve kent otelleri tercih edilmektedir. Fakat bunların yanı sıra konaklama merkezi olarak pansiyonlar ve öğretmenevi de bulunmaktadır.

Reyhanlı Öğretmenevi İmkânları- Reyhanlı Konaklama

Hatay’da konaklama merkezi olarak alternatifler içerisinde öğretmenevi bulunmaktadır. Reyhanlı kenti çok fazla insanın gelip gördüğü ve gezdiği bir yer olduğu için öğretmenevi de tercih edilen yerlerdendir. Reyhanlı öğretmenevi toplamda 14 oda ve 28 yatak kapasitesine sahiptir. Her odada gardırop, şifonyer, televizyon, wi – fi kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Ayrıca 24 saat sıcak su imkânı da mevcuttur. Bunların yanı sıra öğretmenevi içerisinde 150 kişi kapasiteli düğün salonu, 75 kişi kapasiteli toplantı ve konferans salonu bulunmaktadır. Güzel bir bahçesi de vardır. Bu imkânları ile misafirlerini en güzel şekilde ağırlamaya çalışmaktadır. Reyhanlı öğretmenevi ilçe merkezinde yer almakta olup Antakya – Hatay il merkezine uzaklığı ise 35 km kadardır. Siz de Reyhanlı’da nerede kalınır sorusunun yanıtını öğretmenevi olarak seçebilirsiniz.

Reyhanlı Otel İmkânları

Hatay’da konaklama merkezleri seçenekleri arasında Reyhanlı otelleri yer almaktadır. Kent otelleri ve termal oteller en çok tercih edilen konaklama merkezlerindendir. Oteller yılın her mevsiminde hizmete açıktırlar. Ekonomik fiyatları ile de her bütçeye uyum sağlamaktadırlar. Otellerde güvenlik önlemleri alınmıştır. Ayrıca oldukça konforlu ve temiz tutulmaktadır. Reyhanlı otelleri avantajlı konumları, konforlu ve huzurlu konaklama birimleri ve üst düzey hizmet anlayışları ile dikkatleri çekmektedir. Tüm bunların yanı sıra Hatay yöresine ait lezzetli yemekleri de tatma fırsatı bulabileceğiniz Reyhanlı otelleri ev rahatlığını aratmayacak özelliklere sahiptir. Doğa ile iç içe olan bu konaklama fırsatlarından siz de aileniz ve sevdikleriniz ile beraber yararlanmak isterseniz Reyhanlı Konaklama seçenekleri için Reyhanlı otellerini tercih edebilirsiniz.

Güncel Hatay haberlerini takip edebilmek için tıklayın

Hatay gezinizde mutlaka bulunması gereken tarihi ve doğal güzellikler için tıklayın

Hatay Valiliği Resmi Sayfası için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Hatay – Kırıkhan Konaklama İmkânları başlıklı makalemizde hatay konaklama, kırıkhan konaklama ve kırıkhan öğretmenevi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz