Hatay – İskenderun Konaklama İmkânları 69

Hatay – İskenderun Konaklama İmkânları

     Hatay – İskenderun bölgesinde birçok yerde konaklama imkânı bulabilirsiniz. Hatay İskenderun konaklama ihtiyacı için kullanılabilecek olan Orduevi, öğretmenevi, polisevi, lokaller, pansiyonlar, oteller gibi çeşitli yerlerde kalma fırsatından yararlanabilirsiniz. Doğal ve tarihi güzellikleri ile her yıl birçok turiste ev sahipliği yapan İskenderun kentinin konaklama için de çok konforlu yerleri bulunmaktadır. Hatay İskenderun konaklama fırsatlarını aşağıda ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Hatay ili merkezi olan Antakya için konaklama imkanları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız makalemizi okuyabilirsiniz.

Hatay İskenderun Konaklama İçin Öğretmenevi İmkânları

İskenderun öğretmenevi aslında İskenderun’da nerede kalınır sorusunun en uygun cevabıdır. Çünkü şehir merkezindedir ve deniz ile arasındaki mesafe de oldukça azdır. Şehirlerarası otobüs terminali ve havaalanı ile de arasında az bir mesafe bulunmaktadır. Öğretmenevi içerisindeki imkânlardan bahsedecek olursak öncelikle içerisinde 1 süit oda 14 oda ve 51 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Bunların yanı sıra lokal, çok amaçlı salon ve restoran hizmeti de mevcuttur. Öğretmenevi içerisinde her odada 24 saat sıcak su imkânı, klima, mini bar, wifi ve televizyon yer almaktadır. Öğretmenevi fiyatları ise her bütçeye uygun olarak düşünülmüş ve düzenlenmiştir. Bunların yanı sıra öğretmenevi içerisinde eğlenceli vakit geçirilmesi amacı ile oyun salonu da bulunmaktadır. Bay ve bayan kuaför, kafeterya da öğretmenevi hizmetlerinin arasında yer almaktadır. Siz de deniz manzaralı olan bu konaklama merkezini tercih edebilirsiniz.

Hatay – İskenderun – Öğretmen Evı Ve Akşam Sanat Okulu sitesine bu adresten ulaşabilirsiniz.

Hatay İskenderun Otel Konaklama İmkânları

     Hatay’ın en büyük ilçesi İskenderun’dur. Dolayısıyla Hatay İskenderun konaklama merkezlerinin çeşitli olduğu yerlerden birisi de İskenderun kentidir. İskenderun endüstri şehri olmasının yanında turistik beldelere de ev sahipliği yapmaktadır. Birçok endüstri dalının bulunduğu İskenderun’un en önemli varlıklarından biri de İskenderun Limanıdır. Akdeniz’de önemli bir yere sahip olan İskenderun herkesin tatil yapmak, gezip görmek istediği mekânlardan biridir. Burada bir çok 4 ve 5 yıldızlı olmak üzere otel bulunmaktadır. İskenderun’a gelen kişileri en fazla ağırlayan yerler otellerdir.

Her yıl bir çok turiste ev sahipliği yapan oteller konforlu ve özenli bir şekilde hizmet vermektedir. Burada bulunan otellerin bir çoğunda imkânlar çeşitlidir. Her bütçeye ve imkâna göre otel bulmak da mümkündür. Merkeze yakın konumda bulunan otellerden hem özel aracınız ile hem de toplu taşıma araçları ile dilediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İskenderun’da bulunan otellerde Hatay yöresine ait bir çok lezzeti de tatmanız mümkündür. Hatay İskenderun otelleri rahat, ekonomik, konforlu imkânları ile ve tarihi özelliklerinin yanı sıra doğal güzellikleri ile tatil yapmak isteyen herkesi beklemektedir.

Bir önceki yazımız olan Antakya - Hatay Konaklama İmkanları başlıklı makalemizde antakya öğretmenevi, hatay öğretmenevi ve hatay otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

    2 Yorum

  1. Önümüzdeki hafta iskenderuna geleceğim İskenderundaki en iyi otel hangisi?

  2. İş sebebi ile İskenderuna sık sık ziyarette bulunuyorum. İskenderun konaklama için tavsiyelerim birincisi İskenderun Öğretmenevi., iki İskenderun polisevi, üçüncüsü iskenderun sahiline yakın pansiyonlar hiçbirinde sorun yasamazsıniz tavsiye ederim..