Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 53

Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

George Martin’in yarattığı ve HBO tarafından diziye uyarlanan Game of Thrones dizisi bu yıl 7. sezonunu tamamladı. Uzun bir aradan sonra hayranlarıyla buluşan sezonun 8 haftada tamamlanmasıysa; Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak sorularını da beraberinde getirdi.

Tolkien’in Orta Dünya’sından sonra dünyadan en fazla ilgiyi çekmeyi başaran Buz ve Ateşin Şarkısı evreni ilk bölümünün yayınlandığı 17 Nisan 2011 tarihinden itibaren inanılmaz bir hızla takip edilmeye başlanmıştı. Dizinin yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss dizinin 8. sezonunun başlama tarihi konusunda kesin ifadelere yer vermezken tahmin edilen başlangıç zamanı pek de dizi hayranlarının gönlüne su serpecek türden değil.

Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin yapımcıları 8. sezon başlama tarihi ile ilgili olarak; “‘Dürüst olmak gerekirse 8. sezonun net tarihini biz de bilmiyoruz. Planlamalarımıza göre takvimimiz bir ileri bir geri gidiyor. Henüz bazı şeyleri netliğe kavuşturmadan bu konuda açıklama yapamayız.” açıklaması yapmıştı. HBO yetkililerince yapılan açıklamalar ise Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak sorusuna büyük oranda yanıt oluşturuyor. İzleyicilerin büyük heyecanla beklediği yeni sezon için umulan tarihin 2018 olduğu bilinirken HBO yetkilileri yayın tarihi için 2019 yılından da bahsetmekteler.

Game of Thrones 7. Sezon Gelişmeleri

7. sezon finali 16,5 milyon izlenme ile gelmiş geçmiş tüm rekorları alt üst eden Game of Thrones dizi son sezonunda işleyişin önemli ölçüde hızlandığı bir yapıya bürünmüştü. Westeros’a dönen Daenerys ve ordusu Ejderha Kayası topraklarına yer verirken Lannister ailesi ile büyük savaşın başlandığına tanık olduk. Kuzey’de Krallığı ilan edilen Jon Snow güçlerini ‘Ortak Düşman’ için toparlamaya çalışırken ilk ittifak arayışını da Daenerys ile görüşerek başlatmıştı. Sezon finalinde Cersei ile görüşen Jon ve Dany ittifakı büyük savaş için kraliçenin sözüne güvenmeyi tercih ederken yanıtlanmayı bekleyen pek çok sorunun boşlukta kalması da Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman başlayacak sorularının yoğunlaşmasına neden oldu.

Stark, Lannister, Baratheon, Targaryen, Tully, Tarly gibi büyük hanelerin güç savaşları sürerken Kuzey’de büyüyen tehlike ile tamamen bir kaos ortamının hakim olduğu Game of Thrones yeni sezonu dizi tarihinin en beklenen sezonlarından biri olacak gibi görünüyor.

HBO’nun resmi sitesinde duyurulara göz atmak için tıklayın.

Hatay Haberlerini incelemek için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Hatay – Dörtyol Konaklama İmkânları başlıklı makalemizde Dörtyol konaklama, dörtyol öğretmenevi ve hatay konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

    1 Yorum

  1. Leş gibi geçen game of thrones 7. sezon ardından umarım kaliteli bir 8. sezon olarak olarak gelir.