Antakya Asansör Tamiri 62

Antakya Asansör Tamiri

binaların asansör onarım ve bakımını yapacak personellerin çok donanımlı olması gereklidir. Antakya asansör tamiri yapan firmamız işinde son derece başarılı, asansör kurulum onarım ve bakımını yapabilen, her türlü arıza tespiti yapabilen profesyonel teknik elemanlardan oluşmaktadır.

antakya asansör tamiri
antakya asansör tamiri

Asansörler kimi zaman insanların hayatına mal olacak derecede önem arzetmektedir. İnsan ve yük taşıma olmak üzere 2 çeşit asansör bulunmaktadır. Asansörler otomatik çalışan ve kullanım amacına yönelik olarak emniyet sistemi ile donatılmıştır. Antakya asansör tamiri yapan firmamız emniyetiniz için tüm işlemleri en güvenlikli şekilde yapmaktadır. Asansörler binaya ilk yapıldığında asansörün bakım ve onarımından garanti süresince kurulumu yapan şirket sorumludur. Daha sonrasında yeni bir firma ile anlaşılması gerekir. Bu noktada Antakya asansör tamiri yapan firmamız her zaman her koşulda yanınızda. Gerek ilk kurulum ve garanti süresince olsun gerek sonrası için olsun her zaman sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Antakya Asansör Tamiri Firmaları

Asansörü taşıyan halat ve her türlü malzeme kontrol kontrol edilerek gevşeyen kısımlar sıkılarak sabitleştirilir. Hasar görmüş ve yıpranmış parçalar değiştirilir ve yağlanır. Asansörün yağla çalışan parçaları kontrol edilir. Asansörün taşıyıcı rayları ve ağırlık raylarının parçaları temizlenir. Asansörün çalışmasını tehlikeye sokacak her türlü yabancı madde temizlenir. Frenleme elemanları kontrol edilerek gerekli ayarlamalar yapılır.Antakya asansör tamiri yapan firmamız tüm bu işlemleri özenle yapmaktadır. Bu işlemler sonrasında güvenle asansörünüzü kullanmaya devam edebilirsiniz. Herhangi bir arıza tespiti durumunda yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Hatay’ın her yerine kısa zamanda ulaşarak asansör onarım ve bakımını yapmaktayız. Asansörün sadece bozulduğunda değil bozulmasını önlemek amacıyla bakımının düzenli aralıklarla yapılması gerekmektedir.

Asansör Arızaları

Apartman görevlisi asansör bakımından sorumlu servisten aldığı anahtar ile bina içerisindeki asansörde kalmış kişiyi kurtarır. Antakya asansör tamiri yapan firmamız asansör bakımından sorumlu olduğu binalardaki apartman görevlilerine her türlü bilgilendirmede bulunmaktadır. Asansörün fren baltaları arızalandığında asansör aşağı yukarı kaymaya başlar. Asansörde en alt ve en üst katlarda devreyi kesen elektrik devreleri bulunmaktadır. Asansör bu katları geçtiği taktirde arızalanması muhtemeldir. Her türlü asansör arızalanmasında bizleri arayabilirsiniz.

 

Hatay Firmaları için tıklayın.

 

Bir önceki yazımız olan Antakya Halı Yıkama başlıklı makalemizde Antakya halı yıkama ve antakya halı yıkama firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

    7 Yorum

  1. Önereceğiniz firma var mı?

  2. Firma iletişim bilgilerini alabilir miyim?

  3. Antakya asansör tamircileri içerisinde en iyisi hangisi

  4. Antakya asansör tamiri yapan firmalar demişsiniz fakat antakya asansör servislerinin bilgileri yok lütfen antakya asansör ile ilgili bilgileri siteye ekler misiniz?

  5. Apartmanımızdaki asansörümüzü yenilemek istiyorum antakya asansör tamiri firması varsa bana ulaşabilir mi

  6. Antakya asansör tamiri ve yenilemesi yapmak isteyen arkadaşlar bilgilerinizi verirseniz size ulaşabilirim. Yerimiz Cumhuriyet te isterseniz çay içmeye bekleriz

  7. Antakya asansör tamiri yazınıza reklam vermek istiyorum. Antakya asansör tamiri ve antakya asansör servisi aramalarında google da başa çıkmak istiyorum. Telefon numaranızı verirseniz ayrıntıları konuşalım.