Antakya Çilingir 94

Antakya Çilingir

Çilingir anahtar veya kilidi meslek edinmiş demirci ustalarıdır. Antakya çilingir firmamız da işini ustalıkla yapan bir ekipten oluşmaktadır.

 

BU ALANA REKLAM VERMEK İÇİN İLETİŞİM: hspyazilim@hotmail.com

 

Hatay’ın her yerine her saat hizmet vermekteyiz. Günün yorgunluğu ya da aciliyeti vs. bir çok sebepten dolayı evden çıkarken anahtarı kapıda unutabilirsiniz ya da kapıyı açarken kilidiniz bozulabilir. Tüm bu durumlarda ve tüm anahtar markalarında szilere yardımcı olmaktayız. Hırsızlık önlemlerine karşı çilingir çağıran kişiden evin kendisine ait olduğuna dair fatura istenmektedir. Tabi bununla birlikte gelen çilingirin hırsız olup evinizi soyma ihtimali bulunmaktadır. Bu durumda yetkili bir çilingir firmasını aramanız gerekmektedir. Antakya çilingir yetkili firması olarak size en hızlı ve kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Antakya Çilingir Servisi

Çilingir servisi denilince akla çok basit bir şey gibi gelse de aslında bunu meslek edinenler için durum pek öyle görülmemektedir. Çünkü bu iş ustalık, deneyim ve emek gerektiren bir iştir. Antakya çilingir servisimiz bu işi emekle yapmaktadır. Her işin bir ustası olduğu gibi anahtarların ustası da biziz. Usta olmadan kart ile açılan kapılar da mevcuttur. Fakat bunlar güvenli olmayan kapılardır. Kapı seçimi yaparken güvenlikli kapı olmasına dikkat ediniz. Bu noktada kapıda kaldıysanız bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Çilingir Kapıyı Nasıl Açar?

Çilingirin kapıyı nasıl açtığını sorgulamanızdansa en yakın çilingiri sorgulamanız sizler açısından daha faydalı olacaktır. Çünkü kapıyı her hangi bir yöntemle açsanız dahi sonrasında kapı kilidine verdiğiniz zarar sizin için daha büyük bir maliyete yol açabilir. Antakya çilingir servisimiz uygun fiyata kapınıza ya da kapı kilidinize zarar vermeden özel aletlerle evinizin kapısını size güvenle açar. Günün hangi saatinde olursa olsun kapıda mı kaldınız? Hiç endişe etmeyin. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Hırsızlara gün doğmaması açısından kapının nasıl açıldığını anlatmaktansa ne yapmanız gerektiğini öneriyoruz. Üstelik kapıyı açabilmeniz için, kapının cinsini, çeşidini, markasını, modelini, işlevini, kapının kilitli olup olmadığını bilmeniz ve bunlar karşısında uygun malzemeler bulundurup nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Herkes kapısını açabişecek olsaydı çilingirlik mesleği olmazdı zaten.

 

Güncel Hatay haberlerini takip edebilmek için tıklayın

Hatay gezinizde mutlaka bulunması gereken tarihi ve doğal güzellikler için tıklayın

Hatay Valiliği Resmi Sayfası için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Antakya Televizyon Tamiri başlıklı makalemizde Antakya Televizyon Tamiri, antakya tv tamiri ve hatay televizyon tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

    1 Yorum

  1. Antakya çilingir için verdiğiniz telefon numarasına numara kullanılamıyor diyor