Antakya Avukat 71

Antakya Avukat

Antakya Avukat Hizmetleri

Ülkemizin çok kültürlüğüne hizmet eden Antakya avukat konusunda bazı seçeneklere sahip durumdadır. Biz, Antakya ve ülke genelinde hak, hukuk ve kanuni işlemlerde rehberlik eden bir meslek mensubu olarak devlet, özel kuruluşlar ve mahkemeler nezdinde  “hak savunmayı” kendine misyon edinen bir büroyuz. Hukukun pek çok alanında uzmanlık sahibi olan büromuzda Taşınmaz Hukuku’ndan İcra ve İflas Hukuku’na, İş Hukuku’ndan Ticaret Hukuku’na kadar pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Güncel kalmayı ve mevzuatı çok yakından takip etmeyi gerektiren avukatlık hizmetini deneyim ve özverimizle sunuyoruz. Karşılıklı güven atmosferinde avukatlık hizmeti sunan büromuz, sadece davalara bakmamakta, buna ilave olarak hukuki danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Antakya Avukat
Antakya Avukat

Sadece Avukatlık Değil

Sadece avukatlık değil, arabuluculuk ve danışmanlık hizmeti sunarak sadece kişilere değil, kurum ve kuruluşlar ile şirketlere da avukatlık ve aracılık ediyoruz. Canlı iş dünyasının bütün alanlarında Antakya avukat ihtiyacı konusunda çözüm ve sonuç odaklı çalışan büromuz, deneyimli ve araştırmacı kimliği ön plana çıkmış kadrosu ile hizmet vermektedir. Bunu yaparken de mesleki etik kurallarına bağlı olarak, hukukun çizdiği evrensel sınırlar dahilinde faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Hem özel nitelikli hizmet, hem de kamu hizmeti veren büromuz danışmanlık konusunda da deneyim sahibidir. Davalı veya davacı olmadan önce bizi tercih ederek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu şekilde sadece hukuki taleplerinizi almıyor, kendi deneyimlerimiz ile harmanlıyoruz.

Peki, Neden Biz?

Genelde müvekkil talepleri ile bağlı olarak faaliyet gösteren Antakya avukat hizmetleri dünyasından farklı olarak verdiğimiz hukuki danışmanlık ve ara buluculuk hizmetimiz bulunmaktadır. Avukatlık Havana kuralları ve Avrupa Birliği Meslek Etik Kuralları ile Türkiye Barolar BirliğiMeslek Etik Kuralları’na bağlı olarak avukatlık hizmeti veriyoruz. Şeffaflık ve sır taşıma yükümlülüğümüzün farkındayız. Bunu yaparken cins, ırk, din ve dil ayrımı yapmadan insan hak ve özgürlüğünü temel referans olarak kabul ediyoruz. Hukuk önünde herkesin eşit olduğunun farkında olarak, masumiyet karinesi kapsamında hukukun yerine getirilmesi için mücadelemizi sürdürüyoruz. Yargılanmanın nedensiz geciktirilmesinin de bir hak olduğunun farkında olarak müvekkillerimizi de bu konu hakkında bilinçlendiriyoruz.

Adaletin Tesisi Adına Çalışmak

Adaletin dağıtımında mesleğimizin şeref ve itibarını koruyarak müvekkillerimizi hak ve yükümlülükleri konusunda tam bilgilendirme iddiasındayız. Mahkemeler, idari makamlar ve yargı yerlerinde başarılı bir şekilde savunmak adına sürekli değişen mevzuatın takibi uzmanlık alanlarımız arasında bulunuyor. Vekalet almadan önce danışmanınız, vekalet aldıktan sonra ise vekiliniz olarak sağlıklı bir iletişim kurabilmek adına en kısa sürede başarılı sonuçlar almak amacıyla yakın temas kurmaktayız. Davadan çekilmeniz menfaatinize olduğu durumları iyi analiz ederek temsilinizi sağlıyoruz. Siz de kaliteli avukatlık, danışmanlık ve ara buluculuk hizmeti almak istiyorsanız Antakya avukat seçenekleri arasında sizi anlayanı ve durumunuza uygun çözüm ve sonuç odaklı hizmet sunanı seçin.

Hatay Adliyesi Resmi Sitesi İçin Tıklayın.

Hatay Yemekleri Makalelerimizi İncelediniz Mi?

Bir önceki yazımız olan Antakya Çilingir başlıklı makalemizde antakya çilingir, hatay çilingir ve iskenderun çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz